Sesje zdjęciowe realizujemy w studiu fotograficznym dr Marka Czarneckiego, artysty fotografika, za pomocą zaawansowanych technik zdjęciowych połączonych z najnowszymi technikami szeroko pojętej postprodukcji cyfrowej. Studio fotograficzne o powierzchni 200 metrów kwadratowych i wysokości 5 metrów, wyposażone jest w nowoczesne oświetlenie filmowe, fotograficzne oraz materiały i urządzenia służące do tworzenia efektów specjalnych. 

Wykonujemy reprodukcje fotograficzne oryginałów dzieł sztuki wykonanych różnymi technikami i na różnych podłożach m.in. obrazy, rzeźby, grafiki, plakaty, sitodruki, rzeźbę, rzemiosło artystyczne, biżuterię. Do reprodukcji wykorzystuję aparat średnio formatowy Mamiya Leaf Credo z matrycą 80 Mpx. Zaletą tego aparatu jest reprodukcja koloru w pełnym zakresie przestrzeni Adobe 1998 z rzeczywistą 16 bitową głębią koloru (nie mają tej właściwości aparaty małoobrazkowe). Aparaty małoobrazkowe nawet te najbardziej zaawansowane technicznie reprodukują barwy w 14 bitowym kolorze, a przy konwersji RAW-u na TIF dorabiają brakujące dwa bity ekstrapolując je za pomocą algorytmów cyfrowych. Dwa bity różnicy oznaczają czterokrotną różnicę wielkości przestrzeni barwnej na korzyść aparatu średniego formatu.

Wykorzystujemy możliwości studia fotograficznego, w którym stosujemy zaawansowane techniki oświetleniowe łącząc je z multiplikacją zdjęć i końcową postprodukcją wg opracowanego wcześniej przez nas projektu fotografii. Studio wykorzystuje oświetlenie zarówno filmowe ciągłe jak i błyskowe, co w połączeniu z całkowitym zaciemnieniem studia pozwala wykorzystywać zarówno bardzo krótki czas błysku jak i bardzo długą ekspozycję, niezakłóconą światłem zewnętrznym. 

Studio dysponuje setkami rekwizytów, jak również dziesiątkami teł od tych największych 3,6 metra umieszczonych pod sufitem aż po dedykowane tła do fotografii stołowej o unikalnych fakturach i strukturach plastiku, metalu lub drewna.