Zajmujemy się postprodukcją obrazu fotograficznego z wykorzystaniem referencyjnych kalibrowanych monitorów, skanerów, drukarek i kilkudziesięciu legalnych programów. Na tej bazie tworzymy końcowe fotografie i opracowania graficzne. Każde powierzone nam zadanie jest realizowane na najwyższym poziomie. Wykonujemy projekty od podstaw, począwszy od koncepcji, poprzez sesję zdjęciową, projekt, przygotowanie pozycji pod względem technicznym do druku a kończąc na pilotowaniu prac w drukarni.  

Dysponujemy wysokiej jakości skanerami Nikon i Epson zapewniających bardzo wysoką jakość skanowania materiałów czarno-białych oraz barwnych. W przypadku materiałów barwnych wykorzystujemy technologie firmy Epson i Nikon umożliwiające już w procesie skanowania precyzyjne usunięcie defektów oryginałów takich jak pyłki, zadrapania i dzięki temu zeskanowany w ten sposób obraz wolny jest od uszkodzeń związanych z jego historią i sposobem przechowywania.

Dr Marek Czarnecki posiada autorski certyfikat Artysta Digigraphie przyznany mu przez firmę EPSON. Na bazie tego certyfikatu powstają na certyfikowanych drukarkach firmy Epson wydruki zgodne ze standardem Digigraphie, który gwarantuje przy zastosowaniu właściwych papierów i technologii trwałość muzealną wydruków (niezmienność kolorów) w okresie minimum siedemdziesięciu lat. Drukowane w tej technice fotografie sprzedawane są z sukcesem w autorskiej galerii www.fotogallery.eu znajdując coraz większe rzesze nabywców z kręgu miłośników sztuki fotograficznej, instytucji jak i biznesu. Służą one zarówno jako elementy kolekcji dzieł sztuki, jak również zdobią wnętrza mieszkań oraz prestiżowych biur firm w Polsce i na świecie.