Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego studia fotografii artystycznej i reklamowej. Wykonaliśmy w nim kilkaset sesji z zakresu projektów artystycznych i komercyjnych. Reprodukcją dzieł zajmowaliśmy się jeszcze na materiałach żelatynowych, reprodukując m. in. dzieła Jerzego Puciaty. Obecnie reprodukcje dzieł płaskich (obrazów, grafik, fotografii ...) wykonujemy cyfrowo.
Przyjęty przez nas sposób digitalizacji wykorzystuje rozwiązania technologiczne amerykańskiej firmy Image Science Associates. System opracowany przez firmę w roku 2006 stał się międzynarodowym wzorcem i akceptowanym na świecie standardem digitalizacji dzieł sztuki. Od roku 2010 zalecenia FADGI są podstawą wszystkich procesów digitalizacji dzieł sztuki. System opiera się na średnioformatowych aparatach cyfrowych od 60 Megapikseli w górę. W naszym studio reprodukcje dzieł sztuki wykonujemy aparatem 80 Megapikseli. System bazuje na indywidualnych wzornikach koloru i rozdzielczości, które każdorazowo służą do profilowania oświetlenia oraz kontroli parametrów obrazu takich jak rozdzielczość, odwzorowanie tonów neutralnych, kontrast oraz jakości odwzorowania barw zdefiniowanych na wzorcu. Ocena poprawności testu odbywa się w systemie online, w którym sprawdzeniu podlega kilkadziesiąt parametrów obrazu tablicy kalibracyjnej i na tej podstawie wydawana jest ocena o zgodności z wymaganiami określonymi przez FADGI. Wykorzystywany przez nas system jest systemem szeroko stosowanym w procesach digitalizacji dzieł sztuki zarówno w USA jak i w Europie.
Tworzymy dwuosobowy zespół artystów fotografików. Proces digitalizacji przeprowadzany jest przez dr Marka Czarneckiego, artystę fotografika, który posiada przyznany mu przez firmę Image Science Associates i firmę AC&C
Certificate of Competence potwierdzający najwyższą jakość digitalizacji wykonywanych w autorskim studiu fotograficznym, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez FADGI (Federal Agencies Digital Guidelines Initiative). Przyznane certyfikaty oceniają jakość realizowanych prac na trzy i najwyższy stopień - cztery gwiazdki, uzyskane na podstawie wykonanych testów, zweryfikowanych online, za pomocą algorytmów wymaganych i stosowanych przez firmę ISA oraz zgodnych z zaleceniami FADGI.
Posiadamy doświadczenie w dokumentowaniu obiektów muzealnych i sakralnych, z wykorzystaniem fotografii panoramicznej i fotografii z drona. W oparciu o te techniki fotografowania wykonujemy animacje 360 stopni, wirtualne wycieczki po obiektach jak również zajmujemy się tworzeniem stron www od podstaw. Do pracy wykorzystujemy wiele programów, m.in. Adobe Creativ Cloud (Photoshop, Camera Raw, Illustrator, InDesign), Capture One oraz specjalistyczne programy do tworzenia panoram i witrualnych wycieczek. Do zdjęć i filmów lotniczych wykorzystujemy dron Inspire2 z gimbalem X5s z wymienną optyką. Zdjęcia i filmy z drona są w pełni zgodne z obowiązującym prawem (legalne). Posiadam wymagane przez polskie prawo ubezpieczenie oraz europejską licencję pilota bezzałogowego statku powietrznego UAVO w zakresie VLOS.